VALİ YİĞİTBAŞI’NIN JANDARMA TEŞKİLATI’NIN 185.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI VALİ YİĞİTBAŞI’NIN JANDARMA TEŞKİLATI’NIN 185.KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

ŞEHRİBANOĞLU AKAD PETROL’DEN CUMHURİYETİN 100.YILINA ÖZEL KAMPANYA 

Şehrimizin önde gelen akaryakıt firmalarından olan Şehribanoğlu AKAD Petrol LUKOIL Bayi Cumhuriyetimizin 100. Yıl şerefine özel büyük bir indirim kampanyası başlatıyor. 
Afyonkarahisar - Ankara yolu 3.km’de şehrimize yıllardır kaliteli hizmet veren Şehribanoğlu AKAD Petrol LUKOIL Bayi; Cumhuriyetimizin 100. Yılında önemli bir projeye imza atıyor. Cumhuriyetin kazanıldığı topraklarda yaşayan Afyonkarahisar halkına yakışır bir indirim kampanyası düzenledi.
28-29 Ekim tarihlerinde Motorin 37,79 TL, Benzin 35,79 TL, LPG 16.79 TL gibi özel fiyatlarla halkın hizmetine sunuluyor. Kampanya hakkında bilgiler veren Şehribanoğlu AKAD Petrol LUKOIL Bayi İşletme Müdürü Sabri Baş: “Kurtuluş meşalesinin yakıldığı; Cumhuriyetin kazanıldığı şehrimizde Şehribanoğlu AKAD Petrol olarak Cumhuriyetin 100.yılına özel bir kampanya düzenledik. AKAD Petrol LUKOIL ailesi olarak; Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hizmet kalitemizi de bu bağlamda her geçen gün artırmaya devam ediyoruz”dedi.

Editör: Ayben Horzum