KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Bayramlar; kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularının paylaşıldığı yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşatıldığı, birlik ve beraberlik bilincinin ön plana çıkartılarak toplumsal birliğin tesis edildiği kıymetli zaman dilimleridir.

Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’na ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları affettiren bayramlar, köklü inanç ve kültür medeniyetimizin en önemli değerlerindendir. Umutların yeşerdiği, iyilik ve güzelliklerin filizlendiği bu bayram günlerini, el ele vermenin ve ortak değerlerimizi güçlendirmenin bir vesilesi olarak görmeliyiz.

AFYON HEYETİNDEN ÜST DÜZEY ZİYARET AFYON HEYETİNDEN ÜST DÜZEY ZİYARET

Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça arttığını, üzüntüler ve acıların da paylaşıldıkça azaldığını unutmamalı, küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeli, bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Kahraman gazilerimize minnet ve şükran duygularımı ifade ediyoruz.

Vatandaşlarımızın kesecekleri kurbanların kabul olmasını, bu güzel bayram günlerinin sevinçlere, mutluluklara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyor, hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyoruz.

AFYON ARENA

Editör: Ayben Horzum