“KENDİ FİKİRLERİNİ TÜRK MİLLETİNE DAYATIYORLAR” “KENDİ FİKİRLERİNİ TÜRK MİLLETİNE DAYATIYORLAR”

MEHMET KOÇUM DUALARLA ANILDI

28 Kasım 2010 tarihinde görevi başında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Belediye Eski Başkanı Mehmet Koçum, vefatının onüçüncü yılında kabri başında ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe binasında düzenlenen törenlerde dualarla anıldı.

Anma programına MHP Bolvadin İlçe Başkanı Mahmut Kızıltoprak, MHP il genel meclis üyesi ve Belediye Başkan Aday Adayı Derviş Aynacı, MHP ilçe yönetim kurulu Üyeleri, Mehmet Koçum’un evlatları Mustafa, Hilmi ve Said Koçum ile vatandaşlar katıldı.

İlçe Başkanı Kızıltoprak, gerçekleştirilen anma töreninin ardından yaptığı açıklamada, "Merhum Belediye Başkanımız Mehmet Koçum'u vefatının 13. yıl dönümünde minnet ve rahmetle anıyoruz. Kendisi hem kişiliği ile hem de hizmetleri ile Bolvadinlilerin gönlünde taht kurmuştur. Dürüstlüğü, hizmet aşkı ve Bolvadin sevgisi ile yaptığı icraatlar unutulmayacaktır. Biz ve tüm Bolvadin kendisini rahmetle anıyoruz" dedi.

Mezarı başında Başkan Koçum için dualar okunurken, akşam yatsı namazı sonrası MHP ilçe binasında Kur’an-ı Kerim kıraat edildi ve katılımcılar Mehmet Koçum’u andılar.