“KAPSAYICI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE KENTE YENİ BİR DEĞER KATACAĞIZ”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Gerçekçi ve uygulanabilir projeler ile Afyonkarahisar’ın daha yaşanabilir ve refah seviyesi yüksek bir şehir olması için gayret edeceğini ifade ederek, “Kapsayıcı ve stratejik bir belediyecilik anlayışı ile kente yeni bir değer katacağız” dedi.

“KAPSAYICI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE KENTE YENİ BİR DEĞER KATACAĞIZ”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, yönetim kurulu üyeleri, il başkan yardımcıları Cuma Çiftçi, Süheyla Aslan ve parti üyeleri ile beraber kentin farklı noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, seçim vaatlerini paylaştı ve vatandaşlardan destek istedi.

Göreve geldiği takdirde siyasi önceliklerini bir kenara bırakacağına ve hemşerilerine hizmet odaklı bir politika izleyeceğine dikkat çeken Yağcı, belediye makamının korkulan yer olmaktan çıkacağını ve şehrin ortak akılla yönetileceğini ifade etti.

İYİ PARTİ HEYETİNDEN GÜZBEY’E ZİYARET

Esnaf ziyaretlerinin ardından İYİ Parti heyeti ile birlikte, Odak Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret eden Başkan Adayı Alper Yağcı, Mehmet Emin Güzbey ile istişarelerde bulundu.

MHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNE NEZAKET ZİYARETİ

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı İYİ Parti teşkilatı ile birlikte, MHP seçim koordinasyon merkezine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

“GERÇEKÇİ VE UYGULANABİLİR PROJELER İLE KENTE YENİ BİR DEĞER KATACAĞIZ”

TEMMER VE NATURA MEMER KONKORDATO İLAN ETTİ. TEMMER VE NATURA MEMER KONKORDATO İLAN ETTİ.

Saha ziyaretlerini ilişkin değerlendirmede bulunan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, ziyaretlerinde elde ettiği tecrübeler ışığında vatandaşların beklentilerine yönelik projeler geliştireceğini belirtti. Yağcı, “Gerçekçi ve uygulanabilir projeler ile Afyonkarahisar’ın  daha yaşanabilir ve refah seviyesi yüksek bir şehir olması için gayret edeceğim. Yerel seçimlerde sorumluk bilinci çok önemli, İYİ Parti olarak birçok farklı topluluk ve probleme karşı duyarlı bir yaklaşım ile herkesin derdine derman olabilme hedefi ile sosyal, adaletli ve eşitlik ilkeleri ekseninde bir yönetim vadediyoruz. Kapsayıcı ve stratejik bir belediyecilik anlayışı ile kente yeni bir değer katacağız. Özellikle kentsel dönüşüm, sosyal belediyecilik ve yerel kalkınma gibi konularda projelerimiz halkın talepleri doğrultusunda şekillenecek. Halkın yararına olmayan hiçbir karara imza atmayacağız.” diye konuştu.

Son olarak ziyaretlerini Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayı Abdullah Başak ve Av. Gönül Ar Güngör’ü ziyaret eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Yağcı Ve Ahmetpaşa belediye başkan adayı Başak yerel seçimlerde birbirlerine başarılar diledi.