HOCALAR'DA İYİ PARTİ'YE KATILIM

Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun ve İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, güçlerini Hocalar ilçesine taşıdı. Kıdemli siyasi figürler, İYİ Parti teşkilatından isimlerle bir araya gelerek ilçe ziyaretini gerçekleştirdi.

Bu ziyaret sırasında, İYİ Parti saflarına bir yeni katılım daha oldu. MHP Belediye meclisi üyesi ve ilçe yönetim kurulu üyesi olan Hasan Kaya'nın İYİ Parti'ye geçişi, ciddi bir parti değişikliğini işaret etti. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Olgun, kendisine parti rozetini takarak, resmi katılımını kutladı ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

OLGUN'DAN ULUÇAY'A SERT TEPKİ OLGUN'DAN ULUÇAY'A SERT TEPKİ

İYİ Parti Hocalar İlçe Başkanı Nihat Sarı, Hasan Kaya'nın katılımıyla İYİ Parti'nin belediye meclisindeki varlığının güçlendiğini, Kaya'nın önemli bir adım attığını ve parti olarak 2024 yerel seçimlerine büyük bir iddia ile hazırlandıklarını belirtti. Sarı, Hasan Kaya’nın İGM üyesi adayı olduğunu, teşkilatın yerel seçimlere bu hedef doğrultusunda aralıksız çalıştığını ve halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarına dair söz verdi