AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Menteş mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak başlattığı bağımsızlık mücadelesinin tarihi dönüm noktası olan 19 Mayıs, gençliğin ve sporun önemini bizlere bir kez daha hatırlatıyor. Bu anlamlı gün, gençlerimizin heyecanı, azmi ve enerjisi, ülkemizin aydınlık yarınları için en büyük güvencemizdir. Onların omuzlarında yükselen bu büyük miras, geleceğe olan inancımızı pekiştiriyor ve bizlere umut veriyor.

Yakın gelecekte ülke yönetiminde söz ve hak sahibi olacak ve ülkemizi muasır medeniyet seviyesine gençlerimiz taşıyacaktır. Bu konuda onlara olan güvenimiz tamdır.

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Bizler için gençlerimizi, Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş bireyler olarak yetiştirmek, ülkemizin geleceği adına en önemli görevlerimizden biridir. Bu bilinçle, gençlerimize her zaman destek olacak, onların eğitimine, sporuna ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmanın yanında olacağız.

Bu vesile ile AK Parti Teşkilatları olarak, gençlerimizin her zaman yanında olduğumuzu ve onların her adımda destekçisi olacağımızı bir kez daha vurgulamak istiyorum. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyor, onlara sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyorum” dedi.

Editör: Ayben Horzum