BAŞKAN BURCU KÖKSAL’DAN ÇÖLYAK HASTALARIMIZA MÜJDE

GLÜTENSİZ GIDALAR MALİYETİNE SATIŞA SUNULACAK

Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından şehrimizdeki çölyak hastalarımıza yönelik hazırlanan glütensiz gıda paketleri vatandaşlarımıza ulaştırıldı.
Belediye Başkanımız Burcu Köksal, çölyak hastalarımıza peş peşe müjde verdi. Hasta yakınlarımızın glütensiz gıdalara erişimde sıkıntı yaşadığına dikkat çeken Başkanımız Burcu Köksal, bu konuda Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapılan görüşme yaptıklarını söyledi. Başkanımız Burcu Köksal; Ankara’dan temin edilecek glütensiz ürünler için özel satış büfesi oluşturacaklarını ve maliyetine satışa sunulacağını duyurdu.
“HER TÜRLÜ TALEP VE ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM”
Çölyak hastalarının glütensiz gıdalara erişiminde zorluk çektiklerini kaydeden Başkanımız, “Maalesef vatandaşlarımız ürünlere oluşmakta maddi açıdan zorlanıyorlar. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ürünlerimizi artık buradan temin edeceğiz. Maliyetine satışa sunacağız. Ürünlerimiz için oluşturacağımız özel satış büfesini ise çok yakında hizmete alacağız” diye konuştu. Çölyak hastalarımızın her türlü talep ve önerisine de açık olduklarını kaydeden Başkanımız Burcu Köksal, tüm hastalarımıza acil şifalar temennisinde bulunarak her daim yanlarında olduklarını sözlerine ekledi.

SANDIKLI BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI SANDIKLI BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Editör: Ayben Horzum