MISIRLIOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı

"19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı hep birlikte yaşayacak olmanın mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisinde bulunuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün Türk Milletinin kurtuluşu ve vatanın bölünmez bütünlüğü için 19 Mayıs 1919`da başlattığı hareketle, milletimizin sönmek üzere olan umutları canlanmış ve sonsuza kadar yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti'nin temelleri atılmıştır.

İYİ PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI İYİ PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Bugün gençlerimize düşen en büyük görev; bu kutsal vatanı geliştirerek tertemiz bir şekilde gelecek nesillere teslim etmektir. Çünkü bu vatan bizlere emanet edilmiş paha biçilmez bir hazinedir. Bu emaneti bütün güzellikleriyle, milli ve manevi zenginlikleriyle gelecek kuşaklara teslim etmek tüm gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bağımsızlık uğrunda can veren şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum."

Editör: Ayben Horzum