ZAFER TEKNOPARK BİNA İNŞAATI DEĞERLENDİRİLDİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AR-GE Teşvikleri Genel Müdürü M. Bilal Macit, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’la birlikte Zafer Teknoparkın OSB’de inşaatı devam eden Teknopark bina sürecini değerlendirdiler

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AR-GE Teşvikleri Genel Müdürü M. Bilal Macit ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Dairesi Başkanı İbrahim Karabulut ile AR-GE Tasarım Merkezleri Daire Başkanı Alper Kahramanca, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede Afyonkarahisar Sağlık Bilimler Üniversitesi (AFSÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Âdem Aslan ve Zafer Teknopark Genel müdürü Prof. Dr. Tuğrul Kandemir de hazır bulundu.

Zafer Teknopark Bina İnşaatı Değerlendirildi

VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI VALİ YİĞİTBAŞI MERKEZ 2.OSB TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI

Ziyarette AKÜ Rektörü Prof. Dr. Karakaş’a üniversite ve üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Afyonkarahisar ve Uşak illerinin ortaklığında kurulan Zafer Teknopark A.Ş’nin yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Rektör Karakaş ile AR-GE Teşvikleri Genel Müdürü M. Bilal Macit, Zafer Teknoparkın Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde inşaatı devam eden Teknopark binasının süreçleri hakkında da görüş ve değerlendirmelerde bulundu. Macit ve beraberindeki heyet ziyaret sonrasında Zafer Teknoparkta faaliyet gösteren firmaları da ziyaret ederek devam eden projeler hakkında bilgi aldılar. AR-GE Teşvikleri Genel Müdürü ve beraberindeki heyet ile Organize Sanayi Bölgesindeki Teknopark inşaatına geçilerek Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve yüklenici firma yetkilileri ile inşaat süreçleri değerlendirildi.