VALİ YİĞİTBAŞI, İGM ÜYELERİNE SESLENDİ, “HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İl Genel Meclisi Mayıs ayı toplantılarının 3’üncü bileşime başkanlık yaptı.

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi 2024 yılı Mayıs ayı toplantıları İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper başkanlığında devam ediyor. İl Genel Meclisi Mayıs ayı toplantıları devam ederken Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından yeni seçilen İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper ve İl Genel Meclis Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretin ardından meclis salonuna geçen Vali Yiğitbaşı, İl Genel Meclis Üyelerine seslendi.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 2 yıldır önceki dönem İl Genel Meclisi Başkanı ve üyeleri ile birlikte hizmet ettiklerini söyleyerek, “31 Mart seçimlerinden sonra yeni İl Genel Meclis Üyelerimiz ile birlikte döneme başladık. Biz göreve geldiğimiz günden bugüne en güçlü bir şekilde, ortak hedeflerimizle vatandaşımızın istek, taleplerini el birliğiyle el ele çalışmaya hizmet etmeye devam ettik. İnşallah yeni dönemde de sizlerle birlikte bizim iletişim kanallarını en iyi şekilde, en yoğun şekilde vatandaşımızın 17 İlçesi ve 421 köyüne ihtiyacı olan her hizmeti eşit olarak her türlü desteği elimizden geldiği kadar inşallah göstermeye devam edeceğiz” dedi.

ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ" ÜSTÜN VE YILMAZASLAN, "PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ"

SİZLERLE BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

Meclis Üyelerinde kadın sayısının azaldığına dikkat çeken Vali Yiğitbaşı, “Afyonkarahisar’ımızın İl, ilçe, belde ve köylere kaynaklarımızı en iyi şekilde İl Genel Meclisi bütçesini en doğru şekilde bu ihtiyaçları beklentileri inşallah sizlerle birlikte hizmet edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızın gönlüne girmeyi hizmet etmeyi eksiksiz, aksatmadan, aksaklık yaşamadan bütün yüz yüze iletişim, sahada olmayı ve bu iletişimi de sıkıntısız bir şekilde sağlamayı diliyorum” diye konuştu.

Önceki dönemden tanıdık yüzlerin olduğunu belirten Vali Yiğitbaşı, “Sizlerle her zaman görüşmeye bekliyorum. Benim telefon numaramı sizlerle paylaşayım. İstediğiniz zaman ilçelerinize, beldelerinize, köylerinize yapılacak olan talepler için arayabilirsiniz. İletişim kanallarımızı sıkı tutalım” ifadelerini kullandı.