“VAKIFLARIMIZ TOPLUMUMUZUN MİHENK TAŞLARIDIR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, seçim çalışmaları kapsamında Serhendi ve Meşveret Vakfı ile İlim Yayma Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyaretlerinde Uluçay’a Orman ve Su İşleri E. Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı ve Ferda Ertürk teşkilat mensupları eşlik etti.

“VAKIFLARIMIZ TOPLUMUMUZUN MİHENK TAŞLARIDIR”

Ziyaretler sonrasında açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve cemaatlerin toplumun mihenk taşları ve omurgaları olduklarının ifade etti. Uluçay, “Dava arkadaşlarımla birlikte Afyonkarahisar’ımızdaki tüm siyasi taleplere hâkimiz lakin asıl gayemiz, asıl davamız İslam Ümmeti’nin son kalesi olan ülkemize hizmet etmek. Bu hususta Sayın Cumhurbaşkanımızın milli ve manevi değeri olan vakıflarımıza ve cemaatlerimize olan hassasiyetini de biliyoruz. Gelecek nesillerin ve gençlerimizin daha şuurlu nesiller olarak yetişmesi açısından sizlerin desteğini almak bizim için çok önemli bir husus. Yeni dönemde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz birçok büyük projemiz ve çok önemli yatırımlarımız var. Bunların pek çoğu eğitim ve teknolojik alanda gençlere yönelik olan projeler. Gençliğin inşası noktasında sizlerin desteklerini almanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle birlikte hareket ederek gençlerimizi kötü alışkanlarından kurtararak manevi anlamda da İslam’ın Kalesi olan ülkemiz de neler yapılması gerektiğini hep birlikte anlatacağız. Bunu da vakıflarımızla iş birliği içerisinde birlikte yapacağız inşallah.” dedi.

“GELECEK NESİLLERİN İNŞASI İÇİN HİZMET AFYONKARAHİSAR’IMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

Uluçay açıklaması şöyle tamamladı: “Vakıflarımızın gerçek manada ilim adamı ve bilim adamı yetiştirme noktasındaki gayretlerinizin farkındayız. Bizler de yeni dönemde sizlerin desteklerini alarak gelecek nesillerin inşası için hizmet Afyonkarahisar’ımıza hizmet edeceğiz. Vakıflarımızın da pek çok çalışması gençlerimiz için. Biz de bu noktada sizlere gereken hassasiyeti göstereceğiz.”