“ŞEHRİMİZİ HEMŞEHRİLERİMİZE YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE YÖNETECEĞİZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, göreve seçilmesi halinde şehri AK Parti iktidarı olarak bir kez daha hemşehrilerine yakışır şekilde yöneteceklerini belirtti.

TEMMER VE NATURA MEMER KONKORDATO İLAN ETTİ. TEMMER VE NATURA MEMER KONKORDATO İLAN ETTİ.

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı (AFSİAD) Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyelerini dernekte ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl Başkan Yardımcıları Av. Ömer Dayı, Yakup Yılmaz ve teşkilat yer aldılar.

“AFYON’A İŞ İNSANLARIMIZLA BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ”

Afyonkarahisar’a hak ettiği hizmeti vermek istediğini belirten AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin de destekleri ile 31 Mart’tan sonra Afyonkarahisar’a hep birlikte hizmet edeceğimizi belirtmek istiyorum. Sizler ellerinizi taşın altına koyarak ilimizin tanıtımına, istihdamına, ihracatına ve ticari alandaki faaliyetlerine ciddi destekler veriyorsunuz. Dolayısıyla biz Afyonkarahisar’ımıza siz kıymetli iş insanlarımızla birlikte hizmet ediyoruz. Yeni dönemde de yatırımlar için daha hızlı aksiyon alınması ve hızlı sonuçlar elde edilmesi adına birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Sizlerin deneyimlerinden faydalanarak, yeni fikirlere açık bir şekilde en önemlisi istişare ile birlikte şehrimizi birlikte yöneteceğiz.” dedi.

“EKONOMİYE SIÇRAMA YAPTIRACAK ALANLARI DESTEKLEYECEĞİZ”

Başkan Adayı Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı: “Önceliğimiz şehrimizin ekonomik gelişiminin daha da artmasını sağlayacak şekilde desteklemek. Yerel istihdam sağlayacak girişimleri teşvik ederek, toplumumuzun eğitim, kültür, sanat, spor gibi etkinliklerine odaklı olarak çalışmaktır. Afyonkarahisar’ımızı uluslararası şehirler düzeyinde yarışacak ve öne geçirecek stratejileri iş insanlarımızla birlikte yöneteceğiz. Belediye olarak, şehrimizin ekonomisine sıçrama yaptıracak alanları destekleyeceğiz. Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir vizyon ile çalışarak, kaliteli bir iş girişim ortamı sağlayacağız. Marka haline gelin AK Belediyecilik anlayışı ile bir kez daha şehrimizi hemşehrilerimize yakışır bir şekilde yöneteceğiz.”