ÖZEL SPORCULAR KONYA’DA 4 MADALYA KAZANDI

14-16 Mayıs tarihleri arasında Konya’da mücadele eden sporcular, azim ve kararlılıklarıyla Türkiye’nin en iyileri arasında yer aldı. Yapılan müsabakalar sonucunda Afyonkarahisar kafilesi 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı. Kocatepe Uygulama Okulu öğrencisi Selahattin Emin Şahin Uzun Atlama Yıldız Down (mozaik) kategorisinde birinci, 100 m yıldız down kategorisinde de ikinci olarak zirvede yer aldı. 100 m yıldız mental erkek kategorisinde Hüseyin Sümer Ortaokulu öğrencisi Ramazan Utku Turkoz ikinci, 100 m down kızlarda Özerler Özel Eğitim Meslek Okulundan Mihraciye Atay üçüncü oldu.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu müsabakalara katılan sporcuları tebrik etti. Kasapoğlu, “Bu gurur verici başarılar, özel sporcularımızın ne kadar yetenekli ve azimli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Onların başarısı, hepimiz için büyük bir ilham kaynağıdır” dedi.

Kasapoğlu, şampiyonada elde edilen madalyalar ve dereceler, sporcuların özverili çalışmalarının göstergesi olduğunu dile getirdi.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI TEDBİRLERİNİ ALDI AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI TEDBİRLERİNİ ALDI

Kasapoğlu, “Antrenörler Hüseyin Baydaş, Sedat Özdemir ve Oğuz Özavar ile büyük gurur yaşatan sporcuları, ailelerini ve onları destekleyen herkesi kutlarız.” ifadelerine yer verdi.

Editör: Ayben Horzum