MISIRLIOĞLUN’DAN 10 KASIM ANMA MESAJI

İYİ Parti  İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.

Başkan Mısırlıoğlu, anma mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde milletçe saygı ve şükranla yad ediyoruz. Demokratik, laik ve çağdaş değerlerle oluşturulmuş en büyük eser olan Cumhuriyet başta olmak üzere, elde ettiği başarıların tümünü Aziz Türk Milleti’ne mal eden Atatürk, mücadeleci kişiliği, düşünceleri ve ardında bıraktığı yıkılmaz eserleriyle düşmanlarının bile takdir ve saygısını kazanmış, Milletimizin refahı için ömrünün son demlerine kadar durmaksızın çalışmış ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

ERDOĞAN, “ENGELLİLER GASP EDİLEN HAKLARINI HELAL ETMEYECEKLER” ERDOĞAN, “ENGELLİLER GASP EDİLEN HAKLARINI HELAL ETMEYECEKLER”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tarihte iz bırakan bir komutan ve lider olmasının en büyük nedeni, milletine duyduğu sonsuz güven ve inançtır. Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük lider ve komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, milli mücadelemizin kahramanlarını ve vatanın bölünmezliği uğrunda canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

Editör: Ayben Horzum