MANSUR YAVAŞ’TAN BURCU KÖKSAL’A TAM DESTEK

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal’a destek vererek, “İnşallah sayın vekilimiz Afyon’da seçimi kazandığında Ankara’da karşılığını aldığımız projeleri orada da uygulayacağız” dedi.

CHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile buluştu. Yavaş, Köksal’a destek vererek, “Ankara’da karşılığını aldığımız projeleri orada da uygulayacağız” dedi. Mansur Yavaş’ın açıklamaları şöyle:

- Ankara olarak Orta Anadolu’nun kalkınmasına gücümüz yeter

İnşallah sayın vekilimiz Afyon’da seçimi kazandığında Ankara’da karşılığını aldığımız projeleri orada da uygulayacağız. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye’ye yetemeyiz belki ama orta Anadolu’nun kalkınmasına gücümüz yeter. Dolayısıyla Türkiye’nin gücü var. Biz burada boş projelerle uğraşmıyoruz. Bir belediye başkanının en büyük projesi, şehrinde yaşayanların mutlu olması. Yeşil alanlar açması, aileleri ile birlikte zaman geçirecek alanlar açmasıdır. Bu nedenle boş projelerle işimiz yok. 

-İş birliği yapacağız

Yarın inşallah belediye başkanı olduğunda Afyon halkı size paraları emanet etmiştir, olur olmadık hayali projelere para yatırmak yerine size emanet ettikleri Afyon halkının parasını milletin asli ihtiyaçları için harcıyacaksınız. İnşallah iyi bir belediye başkanı olacaksınız. Sizle iş birliği yapmak suretiyle Afyonlu hemşerilerimize tüm katkıyı sunacağız. Çünkü aynı toprağın çocuklarız. İnşallah hep birlikte büyüyeceğiz.