REKTÖR KARAKAŞ’IN BAYRAM MESAJI REKTÖR KARAKAŞ’IN BAYRAM MESAJI

KÖKSAL’DAN ÇEVREYİ KORUYANLARA ÖDÜL

Çevre Haftası kutlamaları kapsamında yıl boyunca düzenlenen Atık Pil Toplama Kampanyasına katılarak ödül almaya hak kazanan okullar, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ı ziyaret etti.

Afyonkarahisar’da atık pil kampanyasına katılarak dereceye giren okullara Çevre Haftasında 6 diz üstü bilgisayar, 6 fotokopi makinası ve 3 robotik kodlama seti hediye edildi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen kabulde, öğrenciler ve öğretmenler Belediye Başkanı Burcu Köksal’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, çevreye olan duyarlılıklarından dolayı bütün öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilerin örnek bir kampanyaya imza attığını ifade eden Köksal, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak çevreye büyük önem veriyoruz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için, bu konuyla ilgili farkındalık çalışmalarına da öncülük etmeye devam edeceğiz. İdarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Ayben Horzum