ÇİN’DE DÜZENLENEN DOSTLUK ŞEHİRLERİ KONFERANSINA ÇAY İLÇESİ DAVET EDİLDİ ÇİN’DE DÜZENLENEN DOSTLUK ŞEHİRLERİ KONFERANSINA ÇAY İLÇESİ DAVET EDİLDİ

İYİ PARTİ İL BAŞKANI HADDİNİ AŞAN SALDIRGANLARI KINADI!

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, siyasi bir toplantı sırasında maruz kaldıkları saldırıyla ilgili iki gazeteciye destek verdi.

AK Parti'nin düzenlediği bir etkinlikte iki gazeteciye yapılan saldırıya tanık olan Mısırlıoğlu, olay yerinden görüntüleri izledikten sonra şiddet olayını sert bir dille eleştirdi. Gazetecilere yönelik bu tür şiddet eylemlerinin asla kabul edilemeyeceğini ve onların bu yolla sindirilemeyeceğini belirtti.

Gazetecilere yapılan saldırıyı "iğrenç bir davranış" olarak niteleyen Mısırlıoğlu, basın özgürlüğüne ve onun çalışanlarına yönelik bu tutumun asla kabul edilemeyeceğini yineledi. Siyasi arenada tahammülsüzlüğe yer olmadığını, bu tür düşüncelerin siyasete ve topluma zarar verdiğini belirtti. Basın mensuplarına geçmiş olsun temennisinde de bulunan İYİ Parti İl Başkanı, saldırıyı en ağır biçimde kınadığını dile getirdi.