İLÇE BAŞKANI AV.İBRAHİM ÖZGÜL’DEN AÇIKLAMA

DİNAR OSB’DE KAĞIT FABRİKASI KURULUYOR. DİNAR OSB’DE KAĞIT FABRİKASI KURULUYOR.

Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar ilçe başkanı Av İbrahim Özgül, Dinar Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezinde meydana gelen olayla ilgili bir açıklama yaptı:

“Sevgili Dinarlı hemşerilerimiz.

Sosyal medyada Dinar belediyemizin Sahipsiz Sokak Hayvanları koruma ve Rehabilitasyon merkezi olarak kurulan kamuoyunda Köpek Barınağı olarak bilinen alan ile ilgili bazı video ve görüntüler paylaşılmıştır.

Öncelikle hayvanlar Allah’ın dilsiz kulları olduğunu bilen bir anlayışa sahip olduğumuz için sokak hayvanlarına barınak yaparak bu konudaki hassasiyetimizi belediye başkanımız ortaya koymuş ve 2019 yerel seçimlerinde Belediye başkanımız Nihat Sarı nın seçim vaadler içinde yer vermiştir. Bu proje belediye başkanımızın hayata geçirdiği projelerdendir. Nitekim Afyonkarahisar ilinde sokak hayvanları ile ilgili en çok para harcayan Dinar Belediyemizdir.

Her halükarda takipçisi olacağımız bir durumdur ve takipçisi olacağız.

Belediye başkanımız Nihat Sarı’nın üstün gayretleri ile hayata geçirilen projemiz ile suçlanması, hatta Dinar lı hemşerilerimiz hakkında bedduaya varan bir algının oluşturulması kabul edilemez. Dinar ve Dinarlılar hakkındaki bu talihsiz durumu kınıyor ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı’nın samimiyetine ve gayretine güvenilmesini istiyoruz.

Kamuoyuna saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.”dedi.