HALK EĞİTİM MÜDÜRLERİ İHSANİYE’DE BULUŞTU

Afyonkarahisar Merkez İlçe dâhil 17 İlçe Halk Eğitim Merkezi’nin Müdürü İhsaniye İlçesinde düzenlenen Halk Eğitim Merkezleri Toplantısı’nda biraraya geldi.

Halk Eğitimi Merkezleri Toplantısı İhsaniye İlçesi Milli Eğitim Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya; İhsaniye Kaymakam Vekili İsmail Bildirici, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Medeni Buğra, İhsaniye Milli Eğitim Şube Müdürü Güngör Ayaz ve merkez dâhil 17 İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri katıldılar.

Halk Eğitimi Merkezleri Toplantısı’nda Frigya Kadın Ürünleri Pazar Yeri’nin Kullanım Protokolü, Halk Eğitimi Merkezlerinin Kapasitesinin Arttırılması Projesi, Okuryazarlık Seferberliği Çalışmaları, İşimiz Temiz Projesi ve Halk Eğitimi Merkezlerimizde açılan kurslar ile ilgili iş ve işlemler görüşüldü. Toplantı diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ve temenniler ile sona erdi. Toplantıdan sonra Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ile birlikte Frigya Kadın Ürünleri Pazar Yeri’nde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.