“HAK ETTİĞİN YAŞAM BU DEĞİL; BAŞKA BİR BAŞMAKÇI MÜMKÜN”

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı Başmakçı Belediye Başkan adayı olarak Hüdai Mamak'ı açıkladı.

İl Başkanı Beytullah Karataş yaptığı açıklamada “Başmakçı Belediye Başkan Adayımız Hüdai Mamak beye çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum.

İnanıyorum ki Başmakçı ilçemiz 31 Mart’ta hak ettiği değere Milli Görüş Belediyeciliği ile kavuşacaktır. Hayırlı olsun!” dedi.

Saadet Partisi Başmakçı Belediye Başkan adayı Hüdai Mamak ise yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

‘’Milli Görüş Belediyeciliği 94 yılları döneminde Türkiye’de tarih yazmıştır. Biz de Başmakçı’da dürüst Belediyecilik anlayışımızı hakkaniyetli bir yaklaşımla tüm vatandaşlarımıza hizmet etmenin gayretinde olacağız.’’

Mamak sözlerine şöyle devam etti;

‘’Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Kaynaklarımız, vatandaşımızın huzurunu ve refahını artırmaya yönelik kullanılacak; ihaleler, kayırmacılık yapılarak yandaşlara dağıtılmayacak. Gösteriş, lüks ve şatafat için yapılan harcamaların tamamını vatandaşımızın doğrudan hizmetine sunacağız.

Bize emanet edilen mali imkanlara ve belediye mülküne, Yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız." Herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kâğıtta dahi hepimizin hakkı ve emeği olduğu anlayışıyla milletin alın terine sahip çıkacağız.

Başmakçı’da yapılacak bütün hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir biçimde yapılmasını sağlayacağız. 31 Mart’ta Belediye Başkanı seçildiğimiz takdirde ilçemizin yönetiminde tüm vatandaşlarımızı söz sahibi yapacağız. Şimdiden hayırlı mübarek olsun.’’