BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KÖKSAL, DUR DURAK BİLMİYOR

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret turuna hız kesmeden devam ediyor. Gece gündüz, sıcak soğuk demeden temaslarına devam eden Köksal, Yeşilyol Caddesi’nde ve Sevgi Sokağı’nda esnafları ziyaret etti. Miraç Kandili dolayısıyla İmaret Camii önünde tatlı ikramında bulunan Köksal, esnaf ziyaretlerinin ardından Eczacılar Odası’nı ziyaret etti. Köksal, vatandaşların ilgisi ve sevgisi sayesinde hiç yorulmadığını söyledi.

ESNAFLA REKABET EDEN DEĞİL ESNAFA HİZMET EDEN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, esnaf ziyaretleri sırasında çok sıcakkanlılıkla karşılandığını belirterek, "Birlikten kuvvet doğar, tüm sorunların üstesinden birlikte geleceğiz" dedi. Köksal, açıklamasına şöyle devam etti:

"Afyonkarahisar'ımızda esnafla rekabet eden değil, esnafa hizmet eden bir belediye başkanı olacağım. Sevgi sokağını canlandırmak, daha işler hale getirmek için çalışacağım. İl Başkanımız Faruk Duha Erhan ve yol arkadaşlarımızla birlikte Yeşilyol, Sevgi Sokağı ve 2. Dumlupınar’da esnaf ve vatandaşları ziyaret edip kandillerini kutladık. İlgi ve duydukları güven için tüm esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum."

KÖKSAL’DAN VATANDAŞLARA TATLI İKRAMI

Köksal ve CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, ziyaret programları sırasında Miraç Kandili dolayısıyla İmaret Cami önünde vatandaşlara tatlı ikramında bulundu. Açılan tatlı standında hemşehrileri ile hoş sohbet gerçekleştiren Köksal, kandillerin paylaşmaya vesile olduğuna dikkat çekti.

 BEN DEĞİL BİZ OLAN BİR YÖNETİM ANLAYIŞI BENİMSEYECEĞİZ

Ziyaret turuna Eczacılar Odası ile devam eden Belediye Başkan adayı Av. Burcu Köksal, Eczacılar Odası Başkanı Hakan Demir ile sektörün sorunlarını konuştu. Her sektörde olduğu gibi ilaç sektöründe de kronikleşmiş sorunlar olduğuna dikkat çeken Köksal, oda başkanı Demir'in görüşlerini aldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Köksal, şöyle konuştu:

"Afyonkarahisar'da tüm meslek temsilcileri ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde sektörel sorunlara hep birlikte kafa yoruyor, çözümler üretiyoruz. İlaç bulamama şikayetleri ve eczacıların kamuda muhatap bulamaması onları güç duruma düşürüyor. Biz Afyonkarahisar Belediyesi olarak bu arada kalmışlığı geride bırakacağız. Bütün meslek gruplarına olduğu gibi eczacılarımıza da kapılarımız hep açık olacak. Sağlık camiası bizim için önemli. Eczacıları ilgilendiren konularda karar alınırken odanın görüşü de alınacak. Ben değil biz olan bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz."