“ASRIN FELAKETİNDE ASRIN BİRLİKTELİĞİ SAĞLANDI”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, asrın felaketi olarak tanımlanan 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından Türk halkının asrın birlikteliği ile tek yürek olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybedenler için düzenlenen saygı duruşu programına katıldı. Sünnetci, Şube Müdürü Hayati Duman ile birlikte Osmangazi Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 1 dakikalık saygı duruşu programına iştirak etti.

6 Şubat 2023 tarihindeki Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybedenleri anmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki tüm temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında olduğu gibi Afyonkarahisar’da da 1 dakikalık saygı duruşu programı düzenlendi. Öğrencilere günün anlam ve önemine yönelik konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “Kahramanmaraş depremlerinde kaybettiğimiz tüm insanlarımızı rahmetle yâd ediyoruz. ‘Asrın Felaketi’ karşısında ‘Asrın Birlikteliği’ ile tek yürek olduk.” dedi.