ALPER YAĞCI, “ESNAFIN SESİ OLACAĞIM!"

İYİ Parti Adayı Alper Yağcı Esnafın Nabzını Tuttu

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, seçim çalışmaları kapsamında aşağı Ambaryolu Caddesi'ndeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Yağcı, en iyi şekilde eğitilmiş bir yerel yönetici olarak kimseyi ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan Belediye başkanı olabileceğinin altını çizdi.

Bu önemli ziyarette Yağcı'ya, İYİ Parti Il Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ile parti ilçe başkanı ve üyeleri eşlik etti. Yağcı, yaptığı konuşmada esnafla yapılan istişarelerin önemine değindi ve şehirdeki trafik düzenlemesinin yanı sıra sığınmacı sorununu dile getirdi. Esnafın gün boyu siftah yapmadan dükkân kapattığını belirterek, kenttin kararlarını halkla birlikte alacaklarına söz verdi. Yağcı'nın bu yaklaşımı, değişim isteyen esnafın umutlarına işaret ediyor.

Yağcı'nın esnaf ziyaretleri ve yapılacak olan projeleri, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin hız kazandırdı. Esnafın sorunlarının çözülmesi noktasında kararlı bir duruş sergileyen İYİ Parti adayı, halkın istek ve ihtiyaçlarının yönetimde öncelikli olacağının altını çizdi. Yağcı ve İYİ Parti ekibi, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini duyurdu.