ZEYBEK BAŞKAN’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Zeybek Başkan mesajında; Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olan Berat Gecesinin tüm İslam âlemine ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi. 

           Başkanımız Mehmet Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi; "İslam âlemi olarak Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan mübarek Berat Kandiline kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Unutmayalım ki tövbe kendini bulma ve bilmenin, gönlü arındırmanın en güzel yoludur. Manevi duyguların kuvvetlendiği, sevgi, kardeşlik ve barış duygularının da içten hissedilerek yaşandığı müstesna gecelerimizden Berat Kandilini vesile bilerek Yüce Rabbimizden bizleri affetmesini dilemeli, kırgınlıklara son vererek insanların mutluluğu için dua etmeliyiz. Vicdan muhasebesi ve kalp sorgulaması için iyi bir fırsat olacak en güzel cümlelerin en kalbi duygularla Rabbimize ulaştırıldığı, sevgi ve tüm iyiliklerin sınırsız bir şekilde isteneceği bu gece,  ülkemize ve tüm İslam âlemine kutlu olsun. Bu mübarek gecede dargınlıkları unutmalı, nefsimizle yüzleşip hata ve günahlarımız için Yüce Allah'ımızdan af dilemeliyiz.

WATERMALL AVM 19 MAYIS ŞÖLENİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR WATERMALL AVM 19 MAYIS ŞÖLENİNE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

           Rabbimizin affına sığınmak için eşsiz bir gece olan Berat Kandili elbette kırılan kalpleri onarmaya ve vicdan muhasebesi yapmamıza da vesile olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Afyonkarahisarlı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm İslam âleminin Berat Kandilini kutluyor, ülkemizde barış, huzur ve kardeşliğin daim olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.