“HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR” “HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR”

YURT DIŞI STAJINI TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Macaristan’da ve Fransa’da staj faaliyetine katılan öğrenciler ve öğretmenlere teşekkür belgesi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.

Avrupa Birliği tarafından hibelendirilen, T.C. Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2022-1-TR01-KA121-VET-000067807 numaralı Erasmus+ Akreditasyon Mesleki Eğitim Projesi kapsamında Özel AOSB Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Macaristan’ın Budapeşte ve Fransa’nın Strasburg şehrinde Meslek Lisesi öğrencilerinin “Kısa Dönemli Staj Faaliyetine” katılarak mesleki ve kişisel alanda uluslararası deneyim kazanan öğrenci ve öğretmenlerle görüştü. Müdür Yardımcıları Mevlüt Çınar ve Musa Dinçgez ziyarette hazır bulundular. Ziyaret, Müdür Sünnetci’nin öğretmen ve öğrencilere “Teşekkür Belgesi” vermesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile tamamlandı.