YURDUNUSEVEN’DEN CHP’YE TEPKİ, “BİR KEZ OLSUN DİK DURUN.  SAMİMİYETİNİZ BATSIN”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven TBMM’de 12 şehidimiz için yayınlanan bildiriyi CHP’nin DEM Parti ile ortak hareket ederek imzalamamasına tepki gösterdi.  Yurdunuseven, “Bir kez oldun dik durun. Samimiyetiniz batsın” dedi.

AFYON'UN KRONİKLEŞEN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ AFYON'UN KRONİKLEŞEN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

Hiç bir zaman samimiyetine inanmadıkları CHP’nin, Gazi Mecliste bunun bir örneğini daha gösterdiğinin altını çizen Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “CHP Genel Başkanı Özgür Özel Afyonkarahisarlı Şehidimiz Ramazan Günay’ın İzmir’deki ailesine taziyede bulunurken, CHP Grubu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde şehitlerimiz için yayınlanan ortak bildiriye PKK’nın siyasi uzantısı DEM Parti (HEDEP) ile ortak hareket ederek imza atmamıştır.

Daha genel başkan seçildiği ilk günden tarafını ve safını belli eden CHP genel başkanı, ülkemizde 12 şehidimizin olduğu bugünde dahi siyasi gelecek kaygısıyla hareket etmeye devam etmektedir. PKK’nın uzantılarını küstürmemek adına Gazi Meclisimizde, AK Parti, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi gruplarının imzasının bulunduğu terörü lanetleyen ve aziz şehitlerimize taziye mesajlarını içeren ortak bildiriyi imzalamaktan çekinerek, gelen tepkiler üzerine CHP Grubu olarak müstakil bir bildiri yayınlamışlardır. Kahraman şehitlerimizin ailelerinin yanındaymış gibi değil de, bir kez olsun bu milletin, bu devletin, bu bayrağın ve vatan evlatlarımızın yanında olduğunuzu gösterin. Bir kez olsun dik durun.  Samimiyetiniz batsın” dedi