YURDUNUSEVEN, “TMO ÜRÜN ALIM TARİHLERİ VE NOKTALARI BELİRLENDİ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çiftçilere müjdeli haberi verdi: TMO ürün alım tarihleri ve alım noktaları belli oldu. Yurdunuseven, tüm çiftçilere bereketli bir sezon diledi.

Afyonkarahisar'da TMO Ürün Alım Tarihleri ve Noktaları Belirlendi: İşte O Noktalar...

Afyonkarahisar’da Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından gerçekleştirilecek olan ürün alım tarihleri ve alım noktaları belli oldu. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, yaptığı açıklamada, "İlimizin emekleriyle hem ülkemize büyük katkı sunan çalışkan ve üretken çiftçileri için TMO ürün alım tarihleri ve alım noktaları belli oldu. Ürün alımın başlamasıyla tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli bir sezon diliyorum. TMO alım noktalarında sorun yaşayan çiftçilerimiz bizlere ulaşabilirler” dedi.

Ürün Alım Tarihleri ve Noktaları

Afyon Merkez: Temmuz’un ilk haftası

Emirdağ: 24 Haziran

Dinar: 11 Haziran (AFLİDAŞ) ve 24 Haziran

Evciler: 24 Haziran

Sandıklı: 24 Haziran

Çobanlar: 25 Haziran

Çay-Bolvadin: 26 Haziran

İhsaniye: Temmuz’un ilk haftası

Şuhut: Temmuz’un ilk haftası

Sinanpaşa: Temmuz’un ilk haftası

“Sorun Yaşayan Bize Ulaşsın”

İYİ PARTİ AFYON’DA KAMPTA İYİ PARTİ AFYON’DA KAMPTA

İbrahim Yurdunuseven, TMO alım noktalarında sorun yaşayan çiftçilerin kendilerine ulaşabileceklerini belirtti. Ürün alımının başlamasıyla birlikte tüm çiftçilere bereketli bir sezon dileyen Yurdunuseven, çiftçilerin her zaman yanında olduklarını ve destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. Afyonkarahisar'da TMO tarafından belirlenen ürün alım tarihleri ve noktaları sayesinde çiftçiler, ürünlerini belirlenen tarihlerde ve noktalarda rahatlıkla teslim edebilecekler. Bu planlama, çiftçilerin ürünlerini en verimli şekilde değerlendirmelerine olanak tanıyacak.

Editör: Ayben Horzum