PROTOKOL JANDARMA TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI PROTOKOL JANDARMA TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI

YURDUNUSEVEN, HALK GÜNÜNDE  TALEPLERİ DİNLEDİ


“HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZLA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’in geleneksel olarak düzenlediği ‘Hak Günü’ toplantıları devam ediyor. Yurdunuseven, “Vatandaşlarımızın her türlü sorun ve sıkıntısında onların yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

İl Başkanlığı döneminden bu tarafa geleneksel hale getirdiği ‘Halk Günü’ buluşmalarına devam eden Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yerel seçimlerin ardından vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Sadece seçim döneminde değil her hafta ilimizin bir başka bölgesinde halkla içiçe olan ve tüm talepleri dinleyen Milletvekili Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında halk günü buluşmalarını gerçekleştirdi. 

Halk günü buluşmalarına ilişkin değerlendirmede bulunan Yurdunuseven, “Geleneksel hale gelen halk günü toplantılarının bir yenisini daha gerçekleştiriyoruz. Talebi olan vatandaşlarımız Ankara’ya zahmet etmesinler biz buraya onların ayağına geliyoruz. Çözüm odaklı yapabileceğimiz ne varsa milletvekili olarak ya da diğer kurumlarla aracı olarak yapabileceğimiz ne varsa vatandaşlarımızla irtibat halindeyiz. Hafta içinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kanun çalışmalarındayız, Cuma ve Pazartesi arasında da Afyonkarahisar’dayım. Hem halk günü anlamında hem de vatandaşlarımızla hem hal olma anlamında Afyonkarahisar’dayız. Vatandaşlarımıza bir kez daha hatırlatmak isterim; bizi nerede isterlerse ya parti binasında ya da kendi özel büromda bulabilirler. Biz her zaman çalışmaya, hizmet etmeye, vatandaşlarımıza yardımcı olmaya ve inşallah elimizden geldiğince onların yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Ayben Horzum