YRP’NİN "AHLAKLI BELEDİYECİLİK" TAAHHÜTNAMESİ

Yerel seçimlere “Ahlaklı Belediyecilik” sloganıyla kampanyasını sürdüren Yeniden Refah Partisi hafta sonu Türkiye genelinde seçilen belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı  Fehmi Güray çakır ile birlikte Afyonkarahisar’dan merkeze bağlı Salar Belde Belediye Başkanı ve Çay Karacaören Belde Belediye Başkanları katıldı.

Türkiye geneli Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı  Fehmi Güray çakır ile birlikte Afyonkarahisar’dan merkeze bağlı Salar Belde Belediye Başkanı ve Çay Karacaören Belde Belediye Başkanları katıldı. 

Taahhütname Bir İlk

Yeniden Refah Partisi yerel yönetimler toplantısında siyasi arenada bir ilk gerçekleştirilerek “Ahlaklı Belediyecilik Taahhütnamesi” verildi. Ankara’da gerçekleşen programda taahhütnameler belediye başkanlarına bizzat Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından sahnede verildi.

Seçim çalışmalarında ana tema olan Ahlaklı Belediyecilik Taahhütnamesinde toplam 24 madde bulunuyor. Bu maddeler partinin genel politikalarını yerele yansıtan bir projektörgörevi görürken içerik olarak ise ana hatlarıyla şunlardan oluşuyor.  

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

Genel Başkan Erbakan bu protokole göre, belediyelerin yönetiminde yolsuzluğa kesinliklemüsaade edilmeyeceğini, yapılan tüm faaliyetlerin şeffaf ve denetlenebilir şekilde yürütüleceğini, belediyelerin bütün kademelerinde rüşvete kesinlikle geçit verilmeyeceğini vurguladığı görüldü.