YEŞİLAY KÖKSAL’A TEŞEKKÜR ETTİ

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nin 22’nci Mali Kurul toplantısı gerçekleştirildi

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 22’nci Olağan Mali Kurul Toplantısı OSB binasında düzenlendi. Mali kurul toplantısına OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Oğuz, Ali Rıza Gürakar, Bekir Bayana ve sanayiciler katıldı.

“BİZ TÜRKİYE’NİN YANGININI SÖNDÜRMEK ZORUNDAYIZ” “BİZ TÜRKİYE’NİN YANGININI SÖNDÜRMEK ZORUNDAYIZ”

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından başlayan toplantı divan üyelerinin seçilmesiyle devam etti. Divan başkanlığına Uğur Temizer divan üyeliğine ise, Abdurrahman Tuna ve Alaaddin Çağlayan seçildi. 2024 yılı faaliyet raporları ve denetim raporlarının okunmasıyla toplantı devam etti. Daha sonra OSB yönetimi ve mali bilançolar ibra edildi.  2024 yılı için planlanan bütçe 665 milyon 900 bin olarak belirlendi.

YEŞİLAY KÖKSAL’A TEŞEKKÜR ETTİ

Mali Kurul’un açış konuşmasını gerçekleştiren Afyonkarahisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, mali genel kurulunun Afyonkarahisar’a ve sanayici, iş insanlarına hayırlı olmasını diledi. OSB için çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Yeşilay desteklerinden dolayı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’a teşekkür etti. Yeşilay konuşmasına şöyle devam etti: “Aşağı yukarı üç ay oldu mahalli idareler seçimleri olalı. Üç aylık dönemde bizler OSB yönetimi olarak hayırlı olsuna gittik. Bizlere iyi ve güzel bir yaklaşımda bulundu. Bizler gerek telefonla gerekse yüz yüze görüşüyor ve sorunları aktarıyoruz. Burcu hanım ise sorunlarımızı çözmek için çalışıyor ve uğraşıyor. Burcu hanım her zaman sanayicilerin arkasında olduğunu ve desteklerini esirgemeyeceğini aktardılar, bizlere. Ben şahsım adına ve sizin adınıza Burcu Hanıma teşekkür ediyorum.”

Mali genel kurul dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Editör: Ayben Horzum