YERLİ MALI HAFTASINA YERLİ VE MİLLİ ARAÇ TOGG

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Yerli Malı Haftası nedeni ile Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri ile buluştu. Bu anlamlı etkinlikte öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşatıldı. Zeybek Başkan’ın Belediyemiz araç filosuna kazandırdığı, Türkiye'nin gururu yerli otomobil TOGG okul bahçesine getirilerek, öğrencilere tanıtıldı.

AFYON'UN KRONİKLEŞEN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ AFYON'UN KRONİKLEŞEN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in de katılımıyla Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda düzenlenen Yerli Malı Haftası etkinliği yerli ürünlerin yanı sıra yerli ve milli araç TOGG ile kutlandı. Öğrenciler, yerli aracın okula gelmesiyle büyük bir heyecan yaşarken, Başkanımız Mehmet Zeybek’i de alkışlar ile karşıladı. Etkinlikte Okul Müdürü Yusuf Akgün ve öğretmenler de hazır bulundu.

ÖĞRENCİLER YERLİ MALINDA TOGG’U TANIDI

TOGG sevinci yaşayan çocuklar aracı inceleme fırsatı buldu. Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar yerli ve milli araç önünde fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi. Başkanımız Mehmet Zeybek ziyaret kapsamında okulda incelemelerde de bulundu, talepleri aldı. Okul ile ilgili istekleri tek tek not alan Başkanımız, gerekenin yapılması konusunda talimat verdi. Program, öğrenciler ile hatıra fotoğrafları çekinilmesi ve yerli ürünlerin ikram edilmesi ile sona erdi. Yerli malı haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen bu özel ziyaret, öğrencilere hem eğlenceli bir gün geçirme fırsatı sunarken hem de yerli üretimin önemini vurgulayarak bilinçlenmelerine katkı sağladı.