YARGITAY BAŞKANI AKARCA'DAN ZEYBEK BAŞKAN'A ZİYARET

         Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

KÖKSAL, “HEMŞEHRİLERİM, KRONİKLEŞEN SORUNLARI YILLARDIR ÇÖZEMEYEN BİR PARTİYE TEKRAR OY VERMEYECEKTİR” KÖKSAL, “HEMŞEHRİLERİM, KRONİKLEŞEN SORUNLARI YILLARDIR ÇÖZEMEYEN BİR PARTİYE TEKRAR OY VERMEYECEKTİR”

Zeybek Başkan, Yargıtay Başkanı Akarca ve beraberindeki heyeti Belediye Hizmet Binası önünde karşıladı. Belediye onur defterini imzalayan Başkan Akarca daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Başkanımız Mehmet Zeybek ile görüştü. Ziyarette; Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, 1. Başkanvekili Eyüp Yeşil, 1. Başkanvekili Adem Albayrak, Genel Sekreter Fevzi Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Doğan, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Benol Kaplan ve Barış Dal hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Zeybek, Başkan Akarca ve beraberindeki heyete nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.