YAĞCI'DAN MECİDİYE'YE CANLANDIRMA SÖZÜ: "ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEK!"

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Yağcı: "Mecidiye Yeniden Canlanacak"

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, kent genelinde sürdürdüğü seçim kampanyası kapsamında Mecidiye Mahallesi'ne İYİ Parti heyeti ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde, yerel halkın beklentilerini ve sorunlarını dinledi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden ve Mecidiye'nin sıkıntılarına eğilen Yağcı, yöre halkıyla iletişimini güçlendirirken, aynı zamanda bölgedeki semt pazarını da ziyaret ederek hem alışveriş yapan vatandaşlarla hem de pazarcı esnafıyla samimi diyaloglar kurdu.

Alper Yağcı, seçim çalışmaları sırasında Mecidiye Mahallesi'nde esnafı ziyaret ederek, "hayırlı ve bereketli işler" dileğinde bulundu. Yağcı, bölge sakinlerinin ihtiyaç ve önerilerine dikkat kesilerek, çözüm odaklı yönetim anlayışını benimsediğini vurguladı ve vatandaşlar ile esnafların sergilediği sıcak ilgi ve desteğe teşekkür etti. Mahalle sakinleri ve esnaf tarafından hissedilen bu samimi yaklaşım, genel olarak olumlu tepkiler aldı.

Yağcı, Mecidiye'nin önemine değinerek, mahallenin geçmişte yaşanan yanlış politikalar nedeniyle marjinal bir konuma sürüklendiğini eleştirdi. Seçmenin değişim ve yenilik arayışında olduğunu ifade eden Başkan adayı, İYİ Parti'nin üçüncü bir yol sunduğunu ve bu durumun kendilerini seçim zaferine daha da yaklaştırdığını belirtti. Yağcı, dar bir alanda hizmet vermeye çalışan Mecidiye Pazarı'nın vatandaşlardan ilgi gördüğünü söyleyerek, seçilmesi halinde mahalle halkı ve esnafıyla danışarak pazar için modern bir alan yaratma taahhüdünde bulundu ve Mecidiye'nin eski güzel günlerine dönmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.