YAĞCI'DAN KUCAKLAMA SÖZÜ: "HERKES İÇİN ÖZGÜRLÜK VE EŞİTLİK VADEDİYORUZ!"

İYİ Parti'li Olgun ve Yağcı'dan Kafkas Derneğine Ziyaret

Afyonkarahisar'da İYİ Parti'nin etkin temsilcilerinden olan Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, kentte bulunan Karaçay Malkar Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek, dernek mensuplarıyla bir araya geldi.

Etkinlik, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken'in de katılımıyla gerçekleşti. Dernek Başkanı Ayhan Akpınar, misafirlerini sıcak bir atmosferde karşıladı. Akpınar, Afyonkarahisar'daki Kafkas topluluğunun kültürel etkinliklerine ve dernek faaliyetlerine verdikleri önemi paylaşarak görüş alışverişinde bulundu.

SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU

Temsilciler, yerel sorunlar ve ulusal meseleler üzerine görüşlerini dile getirdiler. Olgun, Belediye Başkan Adayı Yağcı'ya yaklaşan seçimler öncesinde başarılar diledi. Parti çalışmalarının yanı sıra yerel derneklerle kurulan ilişkilerin önemine vurgu yapan Olgun, Afyonkarahisar halkının ihtiyaçları ve sorunları için çözüm üreteceklerini ifade etti. Aynı zamanda, dernek üyeleriyle buluşmanın hasret giderme fırsatı olduğunu belirterek teşekkürlerini sundu.

Alper Yağcı, derneği ziyaretinin kendisine verdiği mutluluğu dile getirerek, belediye başkanı seçildiği takdirde kucaklayıcı bir yönetim anlayışı benimseyeceğinin altını çizdi. "Tüm kesimleri ayırmaksızın kucaklamak, sorunları çözmek bizim görevimiz olacaktır," diyerek halkın talep ve isteklerinin önemini vurguladı.

Ziyaret, İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun  ve Belediye Başkan adayı Alper Yağcı'ya sembolik bir Kafkas Kalpağı hediye edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.