YAĞCI’DAN: AFYONKARAHİSAR’A MODERN KAMYON GARAJI SÖZÜ

Afyonkarahisar için kamyon garajının şehre yakışmadığını belirten Yağcı, 31 Mart sonrası daha işlevsel bir alan oluşturarak kamyoncuların da yüzünü güldüreceklerini ifade etti.

Afyonkarahisar'ın kaynaklarını verimli kullanma sözü veren Yağcı, hiç kimsenin ayrılmayacağı, ayağı yere basan sağlam projelerle hizmet sunacaklarını dile getirdi. Modern bir nakliyeciler sitesi ve kamyon garajını yapmayı borç bildiğini ve esnafın bu tesislerde gerekli yerlerde dinlenme imkânına kavuşacağını açıkladı.

Esnaf ve kamyoncuların sıkıntılarına da değinen Yağcı, esnafın zor durumda olduğunu vurgulayarak, toplumun refahının, esnafın durumunun iyileştirilmesiyle doğru orantılı olacağını söyledi. Yerel yönetim olarak esnafın sorunlarını çözme konusunda kararlı olduklarını ve 31 Mart sonrası sıkıntıların sona ereceğinin altını çizdi.

BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Yağcı , burada yaptığı açıklamada, "Esnafın durumu çok kötü, esnaf şikayetçi. Esnaf evine aş götüremez hale gelmiş. Bir ülkenin bel kemiği esnaftır. Esnafın önünü açmalıyız. Esnafın durumu iyi olursa toplumun büyük bölümü de rahatlayacaktır.

Esnafımızın sorunlarını bizler, buradaki yönetim birlikte çözeceğiz. Sorunları dert edinirseniz çözüm bulunur. 31 Mart sonrası sıkıntılar son bulacak" diye konuştu