YAĞCI'DAN AFYONKARAHİSAR'A “BİRLİK MESAJI”

Alper Yağcı Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yerel seçimlerin arefesinde sahadaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kahvehane ziyaretleriyle vatandaşların gönlüne hitap eden Yağcı, Afyonkarahisar'daki mahallelerin durumunu yerinde inceledi.

Yaklaşan 31 Mart mahalli seçimler öncesinde Afyonkarahisarlılarla her fırsatta buluşan Alper Yağcı, bu defa kahvehaneleri ziyaret ederek, vatandaşlarla birebir diyalog kurdu. Yağcı, bu vesileyle mahallelerin sorunlarını ve sakinlerinin ihtiyaçlarını detaylıca öğrendi.

GSİM’DE ARAMA VE KURTARMA EKİBİ KURULDU GSİM’DE ARAMA VE KURTARMA EKİBİ KURULDU

Kahvehane ziyaretlerinin ardından düşüncelerini paylaşan Başkan adayı Yağcı, "Bizler sadece konuşan değil, dinleyen ve yerine getiren bir yönetim anlayışına sahibiz. Halkımızla her zaman iç içeyiz. Sokak ziyaretleri, ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla gerçekleştirdiğimiz buluşmalarda vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyoruz. Kahvehaneler, halkımızın buluşma noktası olduğu için, onları ziyaret edip, halkımızın sesini dinleyerek onlara neler yapabileceğimizi anlattık. Daha öncede söylediğim gibi, bizler geçmişte bir olduğumuz gibi gelecekte de bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bize vereceği destekle, Afyonkarahisar'ı layık olduğu hizmetlerle buluşturmayı umuyoruz ve bu bizim için büyük bir onur olacak" şeklinde konuştu.