YAĞCI, “YEREL SEÇİMİN KALBİNİN ATTIĞI YER MUHTARLIKLARDIR”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yaklaşan yerel seçimler öncesi saha ziyaretlerine tüm titizliği ile devam ediyor. Bu kapsamda Ali İhsan Paşa, Esentepe, Kanlıca, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret eden Yağcı, mahallelerin nabzını tuttu.

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli seçim öncesi Afyonkarahisarlı hemşehrileri ile her platformda bir araya gelen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, mahalle sakinlerinin görüş ve fikirlerini almak, mahallelerin sorunlarını tespit etmek amacıyla muhtarlık ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Ali İhsan Paşa, Esentepe, Kanlıca, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallelerinde muhtarlarla fikir alışverişinde bulunan Yağcı, “Yerel seçimin kalbinin attığı yer muhtarlıklardır” dedi.

İYİ’LİKLE, GÜZELLİKLE HEP BİRLİKTE BU ŞEHRİ YÖNETECEĞİZ

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, mahalle muhtarlıkları ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Muhtarlıklar, mahalli seçimlerin kalbinin attığı yerdir. Mahallelerimizin sorunları, eksikleri, beklentileri neler en iyi burada görüp öğreniyoruz. Bu sebeple muhtarlarımızla istişarelerde bulunmak bizi bir adım öne taşıyor. Dolayısıyla hemşehlerimizle de fikir alışverişinde bulunma imkanı bulduğumuz bu ziyaretler, seçim yarışında bizi daha donanımlı hale getiriyor. Ben hemşehrilerimden aldığım yetkiyi onlarla birlikte kullanacağıma söz veriyorum. İYİ’likle, güzellikle hep birlikte bu şehri yöneteceğiz.”