YAĞCI, “VATANDAŞIMIZ TOPLUMU BİRLEŞTİRİCİ ADAY OLARAK BİZİ GÖRÜYOR”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, kritik dönemeci yaşanan yerel seçim sürecinde, tarihi Oruçoğlu ve Bozcalar çarşılarını ziyaret etti. Esnafla ve alışveriş yapmakta olan vatandaşlarla bir araya gelen Yağcı, kente sunulacak geniş kapsamlı hizmet sözü verdi.

Yağcı'nın, esnafın sorunlarını birebir tespit etme ve çözüm üretme amaçlı yaptığı çarşı ziyaretleri, büyük ilgi gördü.

İYİ Parti'nin, Afyonkarahisar'da iddialı bir alternatif olarak yükselişini vurgulayan Yağcı, yenilenme ve değişim arayışında olan yerel seçmenin tercihi olacaklarını belirtti. Aday Yağcı, kentin hak ettiği hizmetlere kavuşturulması noktasında kararlı olduklarını ve şehrin çıkarlarını ön planda tutacaklarını ifade etti.

Esnafın içinde bulunduğu zor duruma da değinen Belediye Başkan Adayı Yağcı, "Ülke ekonomisi zor bir süreçten geçerken, ilimizdeki esnafımızın da kötü etkilendiği aşikar. Önceden şehrin can damarı olan, ancak şimdi sessizliğe bürünmüş Oruçoğlu ve Bozcalar çarşılarının dramı gözler önünde. Esnafımızın yok denecek kadar azalan müşterisi, gelir kaybına neden oluyor ve günü siftahsız kapatan çok sayıda dükkan var. Belediye olarak esnafa gereken desteği sağlama konusunda umutluyuz ve bu konuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşımız toplumu birleştirici aday olarak bizi görüyor. Halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağız" diye konuştu.