YAĞCI, “KARDEŞİNİZ OLARAK ŞU SÖZÜ VERİYORUM ESNAFIMIZLA BİRLİKTE KARAR ALACAĞIZ”

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, yerel seçim yarışını hızlandırarak Gazlıgöl Caddesi üzerinde bulunan esnafla bir araya geldi.

Yağcı, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyip onlarla sohbet ettiği ziyaretinde, İYİ Parti'nin şehre kapsamlı hizmetler getirme vaadinde bulundu.

MISIRLIOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI MISIRLIOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

Yağcı, ziyaretleri sırasında esnafın sorunlarını yerinde dinleyerek alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet etme imkânı buldu.

Yağcı, İYİ Parti’nin Afyonkarahisar’da güçlü bir alternatif olduğunu ve yerel yönetimde değişim isteyenlerin tercihi olacağını vurguladı. Yağcı, “Afyonkarahisar’ı hak ettiği hizmete kavuşturmak için yola çıktık. Esnafımızın, vatandaşımızın yanındayız. Bizim için önemli olan Afyonkarahisar’ın menfaatidir. İYİ Parti olarak belediyecilikte fark yaratacağız. Afyonkarahisar’da iyi şeyler olacak” dedi.

İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı'nın programı, Erenler Dolmuş durağı ziyareti ile devam etti. Alper Yağcı, dolmuş esnafının sorunlarını bildiğini ifade ederek destek sözü verdi.

Kardeşiniz olarak şu sözü veriyorum , biz attığımız her adımda esnafımızla, minibüsçümüz, Afyonlu kardeşlerimizle birlikte istişare edeceğiz, birlikte karar alacağız ve hayata geçiriyor olacağız" dedi.

"Afyon'u anlamak isteyen, bu şehrin insanlarının ne demek istediğini, önce sizden, şoför esnafımızdan dinleyecek. Gelecek sizinle istişare yapacak ki, 'Şoförümün, esnafımın ne derdi var, ne problemi var', bu istişareleri gerçekleştirecek” dedi.