YAĞCI, GÜVERCİN SEVERLERLE BULUŞTU!

İYİ Parti Adayı Alper Yağcı, Güvercin Tutkunlarını Ziyaret Etti ve Destek Sözü Verdi

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Güvercin Sevenler ve  Kafes Hayvanları Derneği'ni ziyaret ederek düzenlenen mezata katılım gösterdi. Alper Yağcı'nın bu özel ziyaretine, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Hakan Şeref Olgun, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclisi ve İGM adayları gibi partinin önde gelen isimleri de eşlik etti.

PROJELERE DESTEK OLACAĞIZ

Alper Yağcı, dernek üyeleriyle yaptığı konuşmada, "Hayırlı akşamlar diliyorum. Mezatınızın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ben Alper Yağcı, İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayıyım. Hep birlikte, bu hobiyi paylaşan siz değerli kişilerle beraber olmak istedik. Herkesin sevdiği bir hobi var ve biz bir belediye olarak herkesin ilgi alanına destek olmalıyız. Sosyal bir belediyecilik anlayışıyla herkesin hobisini yaşayabileceği alanlar yaratmayı hedefliyoruz," diyerek, vatandaşların hobilerini destekleyecek projelerine vurgu yaptı.

ZAFER MEYDANINDA BASKETBOL TURNUVASI HEYECANI ZAFER MEYDANINDA BASKETBOL TURNUVASI HEYECANI

SİZLERE DAHA KONFORLU BİR ETKİNLİK ALANI YAPACAĞIZ

Yağcı, mevcut mekanın yeterliliğine dair sıkıntıları dile getirerek, "Bu gelenek yaklaşık otuz yıldır devam etmekte ama maalesef yer sıkıntısı gibi bazı problemler yaşanıyor. Görevi aldığımızda, bu tür etkinlikler için projelerimizi hayata geçirmeyi ve daha uygun bir mekan sağlamayı planlıyoruz. İşleri bundan böyle birlikte yaparak, 'ben yaptım oldu' zihniyetini geride bırakacağız," dedi ve şunları ekledi: "Eğer Afyonkarahisar Belediyesi'ni kazanırsak, güvercin ihalelerine uygun, kullanışlı, daha geniş bir alanı halkımıza sunma sözü veriyorum. Buradaki herkes bunun şahidi. Milletvekilimiz, il başkanımız ve diğer yöneticiler de bu sözümüzü destekliyorlar. Kazanırsak, sizlere daha konforlu bir etkinlik alanı sunma imkanı bulacağız."

Alper Yağcı, konuşmasının sonunda desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti ve etkinliğin hayırlı olmasını diledi.