YAĞCI, "BİRLİKTE KARAR VERECEĞİZ!"

İYİ Parti'nin Başkan Adayı Alper Yağcı, Meslek Odalarıyla Buluşuyor.

Belediye Başkanlığı Yarışında Alper Yağcı Öne Çıkıyor: İYİ Parti'nin Adayı STK ve Odalarla Buluşuyor.

Ziyaretlere başkan adayı Yağcı’ya İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı İzzet Köken ve yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

İYİ Parti'nin belediye başkan adayı Alper Yağcı, yaklaşan yerel seçimler öncesinde siyaset sahnesinde adından sıkça söz ettiriyor. Yağcı, İYİ Parti'nin ilerlemek istediği yönü saha çalışmalarıyla bizzat sergilemeye devam ediyor.

Sivil toplum örgütleri şehir yönetiminde daha aktif rol almalı

TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜKLERİ 177. YILINI KUTLUYOR TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜKLERİ 177. YILINI KUTLUYOR

Seçim kampanyası kapsamında çeşitli meslek odalarını ziyaret eden Yağcı, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Çetin İnce, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası Başkanı Yusuf Selçuk Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İYİ Parti'nin il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği bu ziyaretler, Yağcı'nın sivil toplum örgütlerinin şehir yönetiminde daha aktif roller alması gerektiğini vurguladığı bir platform olarak öne çıktı.

İYİ Parti'nin Dinamik Başkan Adayı Alper Yağcı: "Seçildiğimde STK'larla Şehri Birlikte İdare Edeceğiz!"

Yağcı'nın sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile düzenlediği toplantılar, problemleri dinleme ve çözümler konusunda görüş alışverişinde bulunma imkânı sağladı. Geniş kitleleri temsil eden bu kuruluşların görüşlerinin önemi hakkında konuşan Yağcı, "Afyonkarahisar'ı sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar ve şehir halkımızla omuz omuza yöneteceğiz. Sivil toplum kuruluşlarını ve meslek odalarını yönetime dahil etmeyen bir belediyenin başarılı olamayacağına inanıyorum. Bu yüzden, kapsayıcı yönetim, herkesin görüşlerine saygı ve eleştirilere açıklık ilkemiz doğrultusunda ilerliyoruz. Herkesin birbirinden öğreneceği bir şeyler olduğunu düşünüyorum," sözleriyle şehir yönetiminde kolektif bir yaklaşım benimseyeceğini belirtti.

Oda Başkanlarıda Başkan adayı Yağcı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.