VOLEYBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Afyonkarahisar'da Tınaztepe Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve Okul Sporları faaliyet programında yer alan Voleybol İkinci Küme Genç Kızlar B müsabakaları tamamlandı.

Turnuva boyunca üstün performans sergileyen Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, final maçında rakiplerini geçerek birinciliği elde etti.

AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI

İkinci sırayı Osmangazi Anadolu Lisesi alırken, Bahçeşehir Koleji üçüncülük kürsüsünde yer aldı. İstek Koleji turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.

Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları düzenlenen törenle takdim edildi. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, başarılı sporculara ödüllerini vererek, genç sporcuların spora olan ilgisinin artmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Erşen, törende yaptığı konuşmada, "Gençlerimizin spora olan ilgisini artırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak adına düzenlediğimiz bu tür organizasyonlar, geleceğimizin teminatı olan sporcuların yetişmesine büyük katkı sağlıyor. Tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum," dedi.

Editör: Ayben Horzum