VALİ YİĞİTBAŞI SULTANDAĞI VE ÇAY’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

İlçe programlarına devam eden Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Hakan Şeref Olgun ile birlikte Sultandağı ve Çay ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Programına Sultandağı ilçesinde başlayan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Sultandağı belediyesi taraflıdan ilçeye kazandırılan, Millet Bahçesi mesire alanında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.  Doğayla iç içe manzarası ile vatandaşlara güzel bir dinlenme noktası olan Millet Bahçesi, mimarisiyle de göz dolduruyor.

Sosyal Medya Davetine Kayıtsız Kalmadı

Ardından ilçede bulunan Ali Yaşar Aile Parkına geçen Vali Yiğitbaşı, burada aile işletmesi olarak faaliyetlerini sürdüren ve sosyal medya üzerinden kendisine davet mesajı gönderen Gizem Zorlu’nun işletmesine misafir oldu. Vatandaşların uğrak noktası olan çay bahçesini ailecek başarıyla işleten Gizem Zorlu’yu tebrik eden Vali Yiğitbaşı, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Yiğitbaşı’nı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Gizem Zorlu’da sosyal medyadan yazdığı mesaj sonrası kendisini ziyaret etmesinden dolayı Vali Yiğitbaşı’na teşekkür etti.

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı bir sonraki ziyaretini Çay ilçesine yaptı. Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Hakan Şeref Olgun’un da eşlik ettiği ziyaretlerde Vali Yiğitbaşı, Çay Anadolu Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulunda öğrencilerin “Yaza Merhaba” etkinliğine katıldı.

Future Classroom Lab’a Tam Not

Burada Çay Borsa İstanbul Anadolu Lisesi halk oyunları ekibi bir gösteri sundu. Öğrencilerin açtığı kermesi de inceleyen, onarla sohbet eden Vali Yiğitbaşı, Future Classroom Lab sınıfını da ziyaret etti. Burada bulunan 6 öğrenme alanı hakkında öğrencilerden bilgiler alan Vali Yiğitbaşı, dijital içerik üretiminden, 3 boyutlu modelleme yapılan alanlara, sanat alanından stüdyo uygulamalarına kadar birçok konuda başarılı işler ortaya çıkarak öğrencileri tebrik etti.

Resim Sergisi Hayran Bıraktı

“KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” “KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Hakan Şeref Olgun ile birlikte Çay ilçesinde Gazi Mustafa Kemal Ortaokulunu da ziyaret etti.

Öğrencilerin hazırladığı Cumhuriyet ile 100 Yıl adlı sergiyi inceleyen Vali Yiğitbaşı, bu güzel ve anlamlı sergi için emek harcayan tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.

Editör: Ayben Horzum