VALİ YİĞİTBAŞI, BAKAN GÖKTAŞ’A SOSYAL HİZMET ÇALIŞMALARINI ANLATTI

BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI BAŞKAN KÖKSAL MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Vali Yiğitbaşı ile biraraya geldi. Vali Yiğitbaşı, Bakan Göktaş’a, Afyonkarahisar’da aile ve sosyal hizmetler alanlarında yürütülen çalışmaları ve planlanan projeleri anlattı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Vali Yiğitbaşı’nı makamında ziyaret etti.

Bakan Göktaş’ı; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, Vali Yardımcıları Uğur Kolsuz, Mehmet Keklik, Betül Büyükkılıç ve Fatih Topuz, Vali Yardımcısı Vekilleri Harun Reşit Han ile Taner Bolat karşıladılar. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra valilik makamına geçti. Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar’da aile ve sosyal hizmetler alanlarında yürütülen çalışmalar ve planlanan projeler ile ilgili Bakan Göktaş’a bilgiler verdi.