ULUÇAY'DAN KÖKSAL'A “NE OLDU DA ‘AMAN BAŞKANIM SEN DÜZELT’ DEDİN SORUSU!

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Fatih ve Eşrefpaşa mahallelerinde miting gerçekleştirdi. Burada konuşan Uluçay CHP’nin adayını eleştirerek, “Mecliste başka, Afyonkarahisar’da başka Uşak’ta başka hareket edenleri hep birlikte gördük. Önce Afyonkarahisar Belediyesi’nin kapısı DEM Parti’ye kapalı diyip sonra da ne oldu da arayıp ‘aman başkanım düzelt’ dedin” diye sordu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Fatih ve Eşrefpaşa mahallelerinde miting gerçekleştirdi. Uluçay’a mitingde AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, önceki dönem Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, İl Başkanı Hüseyin Menteş, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Sizler başkan bizler hizmetkar olacağız”

Burada konuşan Uluçay, “Kıymetli hemşehrilerimiz sizlerin sevgisi olduğu müddetçe bizler Afyonkarahisar’ımızın 58 mahallesine hizmetkar olmaya hazırız. Gece gündüz çalışarak yapılamaz denilen ne varsa yaptığımız gibi 109 projemizi de hayata tek tek geçireceğiz. Çünkü biz Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Sizler başkan bizler hizmetkar olacağız. Bu hizmetleri sizlerin destekleriyle sizden aldığımız güç ile yapacağız. 1 Nisan’dan itibaren hızlı bir şekilde çalışmaya başlayacağız Allah’ın izniyle” dedi.

Ne oldu da ‘aman başkanım sen düzelt’ dedin

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Afyonkarahisar’a hizmet amacından sapıp başka yerlere gidenlere de en güzel cevabı Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz verecek. Mecliste başka, Afyonkarahisar’da başka Uşak’ta başka hareket edenleri hep birlikte gördük. Önce Afyonkarahisar Belediyesi’nin kapısı DEM Parti’ye kapalı deyip sonra da ne oldu da arayıp ‘aman başkanım düzelt’ dedin. Genel Başkanınızda Uşak’ta "DEM Parti’de dahil kapılarımız herkese açık" dedi. Yuh olsun size, yuh olsun sizin milletçiliğinize, yazıklar olsun şehit kanlarıyla sulanmış Afyonkarahisar’da "belediyenin kapıları DEM Parti’ye de açıktır" demenize. Bu topraklar şehit kanlarıyla sulandı, bu topraklardan size oy çıkmaz. Analarımız, bacılarımız, abilerimiz, ablalarımız, size destek vermezler. Bunuda sandıkta hep birlikte göreceğiz. Afyonkarahisar’ımızın her bir noktası terör sevicilere, terörü destekleyenlere ve yandaşlarına da kapalıdır Allah’ın izniyle" dedi.