ULUÇAY,  “YARIM KALAN YATIRIMLARI HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, deprem ve pandemi nedeniyle AFRAY, teleferik, millet bahçeleri gibi projelerin yarım kaldığını söyledi ve göreve gelmesi ile birlikte bu projeleri tamamlayacaklarını söyledi. Uluçay, yeni otopark alanları inşa edeceklerini ve şehrin trafiğini rahatlatacaklarını kaydetti.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, parti il binasında yapacağı projelerle ilgili konuştu. Uluçay’ın açıklamaları özetle şöyle:

KÖKSAL, “HEMŞEHRİLERİM, KRONİKLEŞEN SORUNLARI YILLARDIR ÇÖZEMEYEN BİR PARTİYE TEKRAR OY VERMEYECEKTİR” KÖKSAL, “HEMŞEHRİLERİM, KRONİKLEŞEN SORUNLARI YILLARDIR ÇÖZEMEYEN BİR PARTİYE TEKRAR OY VERMEYECEKTİR”

-Kentsel Dönüşümü yapacağız

Afyonkarahisar’ın belediye başkan adayı olarak tabiî ki öncelikli yapılması gereken projelerimiz var. Bunlardan bazılarını şimdi söylemek istiyorum. Bunların en önemlisi son dönemlerde yaşanan depremlerden dolayı biran evvel başlaması ve tamamlanması gereken KENTSEL DÖNÜŞÜM projesidir. Afyonkarahisarlı Hemşehrilerimiz depreme dayanaksız evlerde kalırken bizlerin buna razı olması mümkün değildir.

-Hak sahiplerinin rızasını alacağız

Kentsel dönüşümde esas olan Dönüşüm alanında bulunan hak sahiplerinin fikri ve hak sahiplerinin de bulunduğu  komisyonu oluşturarak ve hak sahiplerinin rızasını alarak bu projeye istişare ile karar vermek ve başlamaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın dünde aday tanıtımda söylediği gibi her zaman Afyonkarahisar’ın talepleri için bizlere destek olacağı sözü bizlere en büyük motivasyon ve güç kaynağıdır.

-Evi olmayanlara TOKİ binaları inşa edeceğiz

“YARIM KALAN YATIRIMLARI TATAMLAYACAĞIZ”

Afyonkarahisarda kendi evi olmayan hemşehrilerimizi ev sahibi yapmak için Toki vesilesiyle yeni Toki binaları inşaa etmeyi hedefliyoruz.

-Otopark noktaları belirleyeceğiz, trafiği rahatlatacağız

Özellikle şehir merkezimizde ihtiyaç olan otopark noktaları belirlenerek yapacağımız yeni otoparklarla trafiği rahatlatacak çözümleri getireceğiz

-En modern fuar merkezini inşa edeceğiz

Diğer projemiz ise şehrimizin tanıtımı ve ticaretini geliştirmek için bölgede en modern fuar merkezini inşa ederek fuar, ticaret ve turizm merkezi olmayı hedeflemektir.Diğer projelerimizden bir tanesi ise Gelecek nesillerin inşaası hedefi doğrultusunda gençlerimize kültürümüze uygun mahalle bazlı sosyal alanlar oluşturmak ve boş zamanlarını arkadaşlarıyla beraber buralarda geçirmesini sağlamak olacaktır.

-Hanımlar lokali projelerini mahallelere yayacağız

Aynı zamanda kadınlarımız için mahallelerinde veya bölgelerinde gidebilecekleri spor alanları ve hanımlar lokali projelerini yaygınlaştırmaktır. Ayrıca yaşlılarımız ve engellilerimiz için sosyal alanları her mahallede artırarak onlara daha mutlu bir vakit geçirmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

-Tanzim satış noktaları kuracağız

Bazı mahallelerimizde tanzim satış noktaları oluşturacağız. böylelikle halkımızın daha ekonomik gıdaya erişim imkanı sağlayacağız.

- Akarçay projesini daha etkin hale getireceğiz

Yine Akarçay projesini daha etkin hale getirerek hem temizlik anlamında hemde ticari alanların artırılması anlamında ilave projelerimiz olacaktır.Türkiye’de eşsiz bir proje olan daha önceden planlanan ve şuan resmi işlemleri tamamlanan Sağlık endüstri bölgesinin yapılaması için de Sayın valimiz, milletvekillerimiz, ticaret odamız ve üniversitelerimiz ile hızlıca projeyi hayata geçirmek için tüm çalışmaları başlatacağız.

-Kanlıca'da 200 yataklı hastaneyi hemen yapacağız

Kanlıca bölgesinde yapmayı planladığımız 200 yataklı Semt hastanesinin inşaatına biran evvel başlayarak bölgedeki hemşehrilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

-OSB Kavşağına üst geçit yapacağız

Organize sanayi bölgesi kavşağı ve otogar kavşağında meydana gelen kazaları önlemek için Milletvekillerimizle bakanlığımıza giderek üst geçit yapılması için çalışmaları hızlandırarak en kısa sürede yapmayı planlıyoruz.Bu projelerin detaylarını ve daha birçok projeleri inşallah önümüzdeki günlerde Afyonkarahisarlı Hemşehrilerimize sunacağız.

- Mutlu personel, mutlu hizmet

Biz tek başımıza hiçbirşey yapamayacağımızı çok iyi biliyoruz. Mutlu personel, mutlu hizmet, mutlu belediyecilik, Mutlu Afyonkarahisar inancıyla personelimizin desteğini her zaman olduğu gibi arkamıza alarak sizlere hizmet edeceğiz.

-Pandemi ve deprem nedeniyle AFRAY, Teleferik, Millet bahçeleri projeleri yarım kaldı

Mehmet Zeybek başkanımız döneminde dünyayı kasıp kavuran pandemi ve 11 ilimizi etkileyen deprem nedeniyle tamamlanamayan AFRAY, Teleferik, Millet bahçeleri ve diğer yarım kalan projeleri de inşallah en kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacağız.Sayın Cumhurbaşkanımızın, Mahinur Özdemir bakanımızın, Veysel Eroğlu bakanımızın ve milletvekillerimizin desteğiyle inşallah Afyonkarahisar şahlanacak ve yapılamaz denilen tüm projeler tek tek yapılacaktır. Afyonkarahisar hiçbir zaman bizleri mahçup etmedi inşallah bizde Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize mahçup olmadan hizmetkar olacağız.