ULUÇAY, “STK’LARIMIZIN ENERJİSİ VE BİZİM ETKİMİZLE GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ” 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay günlük programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada sivil toplum kuruluşlarının önemini vurgulayan Uluçay, “Sivil toplum kuruluşlarımızın enerjisi ve bizim yerel yönetimlerdeki etkimizi birleştirerek güzel çalışmalara birlikte imza atacağımıza inancımız tam Allah’ın izniyle” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay günlük programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Uluçay’a önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Uluçay ve beraberindeki heyet program kapsamında Türk Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şubesi, Yeşilay Derneği Afyonkarahisar Şubesi, Yetim Sev Vakfı, Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret ettiler.

Uluçay, “STK’larımızın enerjisi ve bizim etkimizle güzel çalışmalara imza atacağız”

AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN MENTEŞ 19 MAYIS MESAJI YAYINLADI

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Uluçay, “Bugün günümüzün büyük bir çoğunluğunda sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Öncelikle şehrimizin, toplumumuzun gelişmesine ve bilinçlenmesine önemli katkılar sunan sivil toplum kuruluşlarımıza  bu vesile ile bir kez daha teşekkür ederim. Sivil toplum kuruluşlarımız insani yardımdan sosyal hizmetlere, bağımlılıkla mücadeleden eğitim ve yaşam standartlarının iyileştirilmesine, ekonomiden sosyal hayata kadar her alanda aktif olarak hemşehrilerimize hizmet veriyorlar. Bizlerde yerel yönetimler olarak yeni dönemde birlikte neler yapabiliriz ile dertlenen bir gayretle çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini gidermek noktasında kendileri ile her an her zaman istişare halinde olduk. Yeni dönemde de üzerimize düşen her görevi mutlaka yerine getirerek kendilerine destek olmaya devam edeceğiz. Gelecek nesilleri şuurlu ve bilinçli yetiştirmek adına da projelerimiz olacak. Sivil toplum kuruluşlarımızın enerjisi ve bizim yerel yönetimlerdeki etkimizi birleştirerek güzel çalışmalara birlikte imza atacağımıza inancımız tam Allah’ın izniyle” dedi.