ULUÇAY, “BİZE DİL UZATANLAR KONU TERÖRİSTLER OLUNCA ÜÇ MAYMUNU OYNUYORLAR”

 AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay programları kapsamında Eski Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretler sonrasında konuşan Uluçay, “Bize dil uzatanlar konu teröristler olunca üç maymunu oynuyorlar” dedi

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay programları kapsamında Eski Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Uluçay’a il Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömer Dayı, Melih Ak ve Mehmet Ali Tekik, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Gece gündüz demeden aralıksız hizmet için çalışacağız”

AFSÜ’DE ORYANTİRİNG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ AFSÜ’DE ORYANTİRİNG ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Uluçay, “Esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek hem hayırlı işler dileklerimizi ilettik hem de kendilerinin taleplerini bir kez daha dinleme fırsatı bulunduk. Şehrimizin ticari hayatının canlanması ve esnaflarımızın refahlarının artması için çalışmalarımız yeni dönemde de devam edecek. Şehrimizin her bir ferdinin görüşlerine ve ihtiyaçlarına önem vererek, istişarelerle hareket edeceğiz. Mutlu şehrimizde gece gündüz demeden aralıksız hizmet için çalışacağız” dedi.

“Bize dil uzatanlar konu teröristler olunca üç maymunu oynuyorlar”

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; AK Parti’miz kurulduğu günden bu yana halka hizmet hakka hizmet düsturuyla çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Biz bol keseden vaatleri ortaya atıp söylemiş olmak için konuşmuyoruz. Eser ve hizmet siyasetimizde dur durak bilmiyoruz. Bazı terör seviciler, daha düne kadar terörist Selahattin Demirtaş ile kahvaltı hayali kuranlar bugün Afyonkarahisar’da ne hikmetse milletin iradesi olan bir siyasi partinin biz temsilcilerine dil uzatmışlar. Teröristlere gıkını çıkartmaktan aciz bu zihniyet söz konusu millet iradesi olunca bir önceki seçimdeki ortakları gibi saldırmaktan utanmıyorlar. Lakin bu milletin canına kasteden terör örgütü söz konusu olduğunda da üç maymunu oynuyorlar. Bizde bunlara tek bir cevap veriyoruz, bizim derdimiz hizmet sevdamız Afyonkarahisar’dır dedi.