ULUÇAY, “BELEDİYELERİMİZE 130 MİLYON LİRA ÖDENEK GELDİ”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Türkiye genelinde tüm iller içerisinde en çok belediye yardımı yapılan ilin Afyonkarahisar olduğunu duyurdu. Uluçay, belediyelerin tasarladığı projeler için Cumhurbaşkanlığı’ndan ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından 130 milyon liralık ödenek geldiğini belirtti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, şehirde 40 belediyenin projeleri neticesinde 130 milyon 593 TL ödenek aldığını bildirdi.

ULUÇAY’DAN ORTA ÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENCİLERİ 500 TL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE 1000 TL DESTEK ULUÇAY’DAN ORTA ÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENCİLERİ 500 TL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE 1000 TL DESTEK

Belediye Başkanlarını tebrik eden Başkan Uluçay, “Başta yapmış oldukları çalışmalar ve projeler dolayısıyla önemli oranda Afyonkarahisar’ımıza, belediyelerine, ilçelerine ve kasabalarına kazanımlar sağlayan başarılı ve çalışkan belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. AK Parti bayrağının dalgalandığı bütün belediyeler Allah‘ın izniyle başarılı bir şekilde proje üreterek, çalışarak aziz hemşerilerimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olmuşlardır. 130 milyon liralık bu ödenek bizim belediye başkanlarımızın gayretleri içerisinde olmuştur. Ben bu kapsamda Ankara’ya ellerinde çanta ile sabahın ilk ışıklarında proje ile giden Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyor, Belediye Başkanlarımızı Ankara’da karşılayarak projeleri için kapı kapı gezen milletvekillerimize de teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz için gecesini gündüzüne katan vekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.