ULUÇAY, “BAŞKAN ADAYIMIZ BELİRLENDİĞİNDE EL ELE ÇALIŞACAKLAR”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Belediye Başkan aday adayları ile yapılan toplantı sonrası açıklama yaptı. Uluçay, “Adayımızın belirlenmesi ile birlikte toplantıda aday adaylarımızın her birinin bizlere verdiği teminat; el ele, kolkola, omuzomuza çalışmak olmuştur.” dedi.

ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL! ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar il Başkanlığı’nda Belediye Başkan aday adayları bir araya geldi. Toplantıya; AK Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Belediye Başkanı ve Belediye Başkan aday adayı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye başkan aday adayları Şükrü Tunçbilek, Ömer Altınay, Semai Kaya katıldı. Belediye Başkan aday adayı Dr. Mahmut Koçak’ın, bir yakınının tedavisi dolayısıyla şehir dışında bulunmasından dolayı toplantıya katılamadığı bildirildi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın başkanlığında yapılan toplantının ardından Uluçay, şunları kaydetti: “2023 zaferini bize nasip eden Cenab-ı Allah inşallah 2024 seçimlerinde de yeniden bir zafer kazanmayı nasip edecektir. Nasıl ki 2023 seçimlerini el ele kolkola vererek aday olan olmayan bütün dava arkadaşlarımızla gece gündüz çalışarak küsmeden, kırılmadan, darılmadan mücadele ederek kazandıysak inşallah bu seçimi de alnımızın akıyla alacak ve Afyonkarahisar’daki hizmet serüvenine devam edeceğiz. Yaptığımız toplantıda belediye başkan aday adaylarımızın samimiyetleri, dava bilinci ve inancı bizlere bir kez daha gösterdi ki bu dava emin ellerdedir ve kıyamete kadar devam edecektir. Davamızda kızılelmayı hedefimize koyduk ve bu hedef doğrultusunda hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Adayımızın belirlenmesi ile birlikte toplantıda aday adaylarımızın her birinin bizlere verdiği teminat; el ele, kolkola, omuz omuza çalışmak olmuştur. İnşallah nefislerimizi bir kenara bırakarak adayımızın açıklanmasıyla birlikte bu şehre hizmet etmek adına herkesin bir ucundan tutacağı bu kutsal vazifeyi birlikte istişarelerle yürütmeyi hedefliyoruz. Belediye başkan aday adayımız Dr. Mahmut Koçak ile de yaptığımız görüşmede bir yakınının rahatsızlığı dolayısıyla mazeret bildirerek katılamayacağını ifade etmiştir. Her biri gönül eri olan aday adaylarımızla teşekkür ediyorum.”